Zákaznická podpora:+420608208467info@dadaplenky.cz

VELKOOBCHOD

Vážení zákazníci, partneři,

jako největší distributor jednorázových plen značky Dada v ČR umožňujeme i velkoobchodní odběr.

Velkoobchodní spolupráce je možná pouze s podnikatelskými subjekty, fyzickými nebo právnickými osobami, které mají platné živnostenské oprávnění.

Pro velkoobchodní spolupráci nabízíme veškerý sortiment značek Dada, Gallus, Cadi, ubrousků Lula, Huggies, Happy Fresh a vybraných produktů pracích prostředků značek Weisser Riese, Vizir, Persil, Lenor, Ariel.

 

Registrace parnera

Podnikatelský subjekt, fyzická či právnická osoba, která má zájem o spolupráci a odběr zboží vytvoří registraci standardního zákaznického účtu s doplněním fakturačních údajů spolu s IČO popř. DIČ, doručovacími adresami apod.

Po ověření správnosti všech údajů o podnikatelském subjektu bude zákaznický účet upraven z naší strany na velkoobchodní, veškeré objednávky zboží však probíhají mimo eshop jako takový, tj. telefonicky, emailem apod.

Po provedení registrace je potřeba odeslat na email: obchod@dadaplenky.cz informaci o vytvoření registrace velkoobchodního partnera.

 

Forma platby

Každý podnikatelský subjekt, není li dohodnuto jinak, má možnost za objednané zboží platit standardními způsoby, tj. platbou převodem, platbou paltební kartou, platbou při převzetí zboží (hotově, kartou).

Platba na fakturu se splatností je umožněna po zrealizovaných 3 objednávkách a to po realizaci smluvní dokumentace (rámcová smlouva), kde se k ničemu nezavazuje, pouze řešíme platbu na fakturu a limit pro odběr se splatností až 30 dní.

Vyhrazujeme si právo nepovolit splatnost u kteréhokoli podnikatelského subjektu.

 

Cena přepravy

Balíková přeprava (kurýrem GLS, DPD):   90Kč za balík (max 30kg)

Paletová přeprava (max 500kg):              900Kč

Přeprava zdarma nad 15000Kč bez DPH.