Zákaznická podpora:+420608208467info@dadaplenky.cz

FROSCH, Prací gel, UNIVERZAL, 1,8 l (F49)

Kód: 4001499948817
Novinka BIO produkt
189 Kč –5 %
4001499919893 964542 org
189 Kč –5 % 179 Kč 99,40 Kč / 1 l
Skladem

Pecka Německo

Detailní informace

Detailní popis produktu

FROSCH, Prací gel, UNIVERZAL

Ekologický prací gel se svěží vůní, který využijete pro univerzální praní. Balení je v pytlíku, že kterého se perfektně prací gel dávkuje. Tento prací gel je vhodný na světlé i barevné prádlo. Prací gel je velmi šetrný k životnímu prostředí a oceního ho také lidé s vlastní čističkou odpadních vod ČOV. Prací gel je vhodný také pro vegany, jelikož neobsahuje žádné stopy živočisných složek.

Dávkování na 4-5kg prádla: 100ml. Prostředek nelijte přímo do prádla.

SLOŽENÍ: ≥5 - <15 neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, <5% aniontové povrchově aktivní látky, enzymy, parfémy. AQUA LAURETH-7 SODIUM COCOATE ALCOHOL Disodium hydrogen citrate Olive oil sodium salt SODIUM LAURETH SULFATE PEG-4 RAPESEEDAMIDE PARFUM LIMONENE MALIC ACID HEXYL CINNAMAL PVNO BENZYL SALICYLATE LINALOOL CITRONELLOL PROTEASE Amylase CELLULASE COLORANT.

Podrobnosti o poskytnutí první pomoci je možné konzultovat i s Toxikologickým informačním střediskem (TIS): Klinika nemocí z povolání, Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2, tel. 2 24 91 92 93 nebo 2 24 91 54 02. Nepřetržité informace při otravách. Uchovávejte mimo dosah dětí. PRVNÍ POMOC: VDECHNUTÍ: Přerušit expozici, dopravit postiženého na čerstvý vzduch. Při přetrvávající nevolnosti zajistěte lékařskou pomoc. KONTAKT S POKOŽKOU: Odstranit kontaminovaný oděv, boty a důkladně omýt vodou (nejlépe vlažnou) a mýdlem. Nepoužívat rozpouštědla ani ředidla. Pokud potíže přetrvávají, vyhledat lékařskou pomoc. ZASAŽENÍ OČÍ: Malá množství vniknuvší do očí mohou vyvolat nevratné poškození epitelu a oslepnutí. Chraňte nezraněné oko. Vyplachovat mírným proudem vody alespoň 15 minut. Držte přitom oční víčka široce otevřená pomocí palce a ukazováčku. V případě, že postižený nosí kontaktní čočky, vyjměte je před vyplachováním očí, jdeli to snadno. Oči vyplachujte i během přepravy do nemocnice. PŘI POŽITÍ: Vyplachujte ústa a dejte vypít velké množství vody. Nepodávejte mléko ani alkoholické nápoje. Osobám v bezvědomí nikdy nepodávejte nic ústy. Vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte při teplotě nad 5st. Celsia. Uchovávejte mimo dosah dětí.

POKYNY PRO ODSTRAŇOVÁNÍ: Likvidace musí být prováděna v souladu se zákonem o odpadech č. 185/2001Sb. v platném znění.

DALŠÍ INFORMACE: R11: Vysoce hořlavý, R22: Zdraví škodlivý při požití, R38 Dráždí pokožku. R41: Nebezpečí vážného poškození očí. R50: Vysoce toxický pro vodní organismy

OBSAHUJE: Obsahuje alkoholy, C12-14, ethoxylovaný, sulfáty, sodná sůl.

vcncx

NEBEZPEČÍ:

Způsobuje vážné podráždění očí.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: