Saloos Natur aroma airspray Levandule 50 ml (G60)

Kód: 8594031326922
Novinka
Značka: SALOOS
193 Kč –27 %
saloos natur aroma airspray lavender bytovy sprej 12
193 Kč –27 % 140 Kč 280 Kč / 100 ml
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Levandulový éterický olej patří k silicím s nejširším možným využitím. Levandule je vhodná při napětí, stresu, nachlazení, bolestech hlavy i migréně. Je známá svými antiseptickými a zklidňujícími účinky. Saloos Natur Aroma Airspray Lavender je čistě přírodní produkt k rychlému osvěžení prostor, neutralizaci nepříjemných pachů doma, v kancelářích, čekárnách, ordinacích atd. Vhodná je i do ložnic a dětských pokojů před spaním.

Vlastnosti: 

  • zklidnění
  • provonění prostor
  • snadná aplikace

Jak používat:

Vyberte si vůni, která vám bude příjemná. Stříkněte vůni volně do prostoru. Užívejte si provoněné místnosti. Rychle a pohodlně.

Důležité upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň produktu střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut oplachujte vodou. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností.Extrémně hořlavý aerosol. (Nádoba je pod tlakem, může se při zahřátí roztrhnout.) Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji tepla. Zákaz kouření. Nespalujte nebo nepropichujte, ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C / 122 °F. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: