Zákaznická podpora:+420721171488info@dadaplenky.cz

PRIVA, Multi Fettlöser, Extra silný čistič povrchů od veškerých mastnot a tuků, 750ml

Kód: 40084
69,90 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRIVA, Multi Fettlöser, Extra silný čistič povrchů od veškerých mastnot a tuků, 750ml

Aktivní čistič na veškerou mastotu a tuky. Účinně odstraňuje vše mastné z většiny povrchů. V koupelně, v kuchyni a třeba i zbytky hmyzu na čelním okně automobilu.

POUŽITÍ: Čištěný povrch postříkejte, vyčistěte a setřete čistým hadrem nebo utěrkou. U auta stačí postříkat, nechat pár vteřin působit a setřít stěračem.

SLOŽENÍ: méně než 5%: amfoterní povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky, Ostatní složky: parfémy (LIMONENE). Voda, lauraminoxid, 1- (2-butoxy-l-methylethoxy) propan-2-ol, uhličitan sodný, parfum, diethylenenetriaminpentamethylenfosfonát sodný, limonen.

VÝROBCE: AVT Abfüll-und Verpackungstechnik, Otto Hahn Str. 42, Wuppertal, tel: +490202274740, Německo. PRODÁVAJÍCÍ: ELEMENTARY PLACE s.r.o., www.dadaplenky.cz.

Podrobnosti o poskytnutí první pomoci je možné konzultovat i s Toxikologickým informačním střediskem (TIS): Klinika nemocí z povolání, Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2, tel. 2 24 91 92 93 nebo 2 24 91 54 02. Nepřetržité informace při otravách. Spotřebujte do data na obalu. Skladujte při teplotě nad 5st. Celsia. POKYNY PRO ODSTRAŇOVÁNÍ: Likvidace musí být prováděna v souladu se zákonem o odpadech č. 185/2001Sb. v platném znění.
Před použitím na dřevě, mramoru, kovovém povrchu apod. ozkoušejte nejprve na nenápadném místě, zda nedojde k poškození povrchu.

vcncx

VAROVÁNÍ:

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.  Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. Po manipulaci důkladně omyjte použité nástroje, oděvy apod. Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: