Zákaznická podpora:info@dadaplenky.cz

Waschkönig prací kapsle black 30 ks

Kód: 132
203 Kč –29 %
ad
203 Kč –29 % 145 Kč
Skladem (1 ks)

Waschkönig prací kapsle black 30 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

WaschKönig Color kapsle na praní 3v1, 30 ks

Německé prací kapsle WaschKönig Color kapsle na praní 3v1, 30 ks s vysoce koncentrovaným gelem s aktivními složkami, které zajišťují výborné praní a ochranu barev barev prádla. Prádlo je po vyprání s pracími kapslemi Waschkönig 3v1 Color 30 PD dokonale čisté, beze skvrn. Prádlo je hebké a svěží. 

Prací kapsle obsahují optické rozjasňovače a vaše prádlo bude po vyprání s pracími kapslemi Waschkönig Color 3v1, 30 PD vypadat déle jako nové. 

Vyzkoušejte prací kapsle Waschkönig Color 30 PD pro jejich snadné dávkování a manipulaci. Kapsli na praní Waschkonig Color 3v1 stačí vložit do bubnu pračky a poté přidat prádlo.

Praní: 30 - 90°C

Dovezeno z Německa.

VAROVÁNÍ

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Používejte ochranné brýle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz