Zákaznická podpora:info@dadaplenky.cz

Znáte německou značku drogerie Dalli?

Znáte německou značku drogerie Dalli? Víme, proč by měla zajímat právě vás! Pojďme se podívat na její výhody, historii i průřez bohatým sortimentem.

Sázka na kvalitu za rozumnou cenu se vždy vyplácí

Většina domácností má své oblíbené značky a jejich produkty z kosmetiky a drogerie, které se osvědčily během pravidelného používání. Ne vždy je ale spokojenost maximální a především trvalá. Někdy se může stát, že se kvalita výrobků změní k horšímu nebo vzroste neúměrně jeho cena. Vždy je ale dobré mít oči otevřené a nebránit se vyzkoušet něco nového, co přinese vašemu domovu kvalitu a vyšší čistotu či komfort a ušetří rodinný rozpočet. Právě takové výhody přináší německá značka Dalli, seznamte se!

Dalli Sensitiv gel na praní pro citlivou pokožku 20 dávek, 1,1 l

Dalli Sensitiv gel na praní pro citlivou pokožku 20 dávek, 1,1 l

Bohatý sortiment: od praní po mytí nádobí od značky Dalli

Mezi výrobky značky Dalli patří například prací prášky, gely a kapsle, nejrůznější čističe domácnosti, prostředky na mytí nádobí, ale také zajímavá nabídka vlhčených ubrousků do sušičky a ubrousků proti zapírání, které u nás nejsou ještě příliš známé. Spolehlivě pohlcují uvolněné barvy při praní i vysoušení a navíc působí jako magnet na nečistoty.

Dalli Vlhčené ubrousky do sušičky 25 ks

Dalli Vlhčené ubrousky do sušičky 25 ks

Historie značky Dalli

Rodinná firma, která nabízí značku Dalli je v Německu známá již téměř 170 let a dodnes je majetkem původní zakladatelské rodiny. Ta klade velký důraz na ekologii a ochranu životního prostředí. Pyšní se významnými evropskými certifikacemi, například přírodní normou BDIH nebo normou německé asociace pro astma a alergie DAAB, které svědomitě dodržuje.

Mýtus či nikoliv? Problematika dvojí kvality v ČR

Dvojí metr pro měření kvality výrobků

Často se setkáváme s názorem a zkušenostmi, že existuje dvojí kvalita výrobků. Ta lepší míří do západních zemí, kde mají vysoké nároky na kvalitu, ta horší je nabízena do zemí, kde se hledí především na cenu. Praxe je pak taková, že si zákazník v České republice může koupit výrobek od vybrané značky za vyšší cenu, než se prodává v zahraničí a navíc má proti západním zemím ještě sníženou kvalitu. Myslíte, že to není možné? Stačí si stejný výrobek koupit v zahraničí i u nás a sami si kvalitu vyzkoušet. Pokud je zboží vyrobeno a dovezeno přímo pro ČR, může se kvalita stejného zboží určeného pro západní trh lišit. Tato problematika je známá i ve vládních kruzích, kde se objevují tendence toto zvrátit, zatím bez úspěchu.

Jak se bránit předraženým výrobkům nižší kvality?

Pokud se nehodláte smířit s tím, že budete kupovat méně kvalitní kosmetiku a drogerii, je na čase poohlédnout se po dodavateli, který si zboží nakupuje a dováží sám přímo od západních firem. Kvalitu, sílu koncentrace i výhodnou cenu si ohlídá a může tyto výhody pak poskytovat dál svým zákazníkům.

Dalli Activ univerzální prací kapsle 12 PD 318 g

Dalli Activ univerzální prací kapsle 12 PD 318 g

Vybíráme si kvalitu pro každý den: značka Dalli

Naše firma si pečlivě vybírá výrobce, se kterými navazuje obchodní spolupráci. Značka Dalli nabízí řadu výhod od vysoké kvality a přijatelných cen, až po zajímavé výrobky denní potřeby. Samozřejmostí jsou certifikace, šetrnost výrobků k dětem i zastoupení protialergenních výrobků. Především vám ale nabízíme stejnou kvalitu výrobků jako pro zákazníky ze západních zemí. Zboží dovážíme přímo ze skladů výrobce a import si zajišťujeme sami. Výrobky, které najdete v našem e-shopu, odpovídají svým složením zboží na německém trhu. Snažíme se nabídku udržovat aktuální a neustále ji rozšiřovat o další výrobky. Vyzkoušejte značku Dalli i vy a porovnejte kvalitu jednotlivých výrobků s těmi, které doma používáte. Za kvalitou značky Dalli si stojíme!

Dalli Color prací prášek 100 PD 6,5 kg

Dalli Color prací prášek 100 PD 6,5 kg

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz